woensdag 13 mei 2009

Alkmaar 2009


Beste Teef en BOB:
Dharmakaya Gyi Lin


Beste jeugdteef:
Tara v.d. Pacific Paradise

Beste reu:
Fu Chao Lamco Laco

Beste jeugdreu:
Louie from the Himalaya Hill's

Results of: Alkmaar '09

Judge: Mrs. P. Runderkamp (NL)
 
Males puppy class
Chic Choix Parti DevilK. van de Veen1VB, BOB Puppy
 
Males open class
Fu-Chao Lamco LacoL.G.C van Denderen1U, CAC/BOS
 
Males junior class
Louie From The Himalaya Hill'sL.G.C van Denderen1U, JCAC, Res.CAC
 
Females open class
Chicomy's Ta-ShiW. Weijmans2U
Dharmakaya Gy LinJ. Hordijk1U, CAC/BOB
 
Females junior class
Tara v.d. Pacific ParadiseJ.M. Geraerts1U, JCAC
 
Females intermediate class
Close To Perfection Here I AmM. Radstok1U, Res.CAC

donderdag 7 mei 2009

Europasieger Dortmund 2009


Beste Jeugdteef en Jugend Europa Sieger 2009:
Tara v.d. Pacific Paradise


Beste Jeugdreu en Jugend Europa Sieger 2009:
Close To Perfection The Next

Schneider Louter beker 2008



De bekercompetitie 2007/2008 werd gewonnen door de Lhasa Apso teef Nikita van Marion Radstok.

Goes 2009


Beste Jeugdteef: Close To Perfection Here I Am


Beste Jeugdreu: Louie from the Himalaya Hill's


Beste Veteraan en 3e Beste Veteraan in Show: El Minja's Jewel of Tibet

Results of: Goes '09

Judge: Mrs. J.P. Dekker (NL)
 
Males open class
E'Jo-Bo Lowe v. HimalayaS.H.M van Tatenhove1U, CAC/CACIB/BOS
Dar Al Amra Xonos My ChoiceM.C.C. Neelen2U
 
Males junior class
Drogba-La Kunleg to Perfection Sangmo LaManiJ. vd Hurk/M. Radstok2ZG
Louie From The Himalaya Hill'sL.G.C van Denderen1U, JCAC
 
Males champion class
Close To Perfection BartjeM. Radstok1U, Res.CAC/CACIB
 
Males veteran class
El Minja's Jewel of TibetJ. vd Hurk1U, VCAC
 
Females open class
Nemmi Classy LadyJ.H. Hams-Renkema1U
Basia of Ugppa de KoempferE. Bracke2ZG
 
Females junior class
Dar Al Amra AnnikaJ.H. Hams-Renkema4ZG
June From The Himalaya Hill'sL.G.C van Denderen3ZG
Tara v.d. Pacific ParadiseJ.M. Geraerts2U
Close To Perfection Here I AmM. Radstok1U, JCAC, Res.CAC
 
Females intermediate class
El Minja's Jawaharlal NehruS.H.M van Tatenhove1U, CAC/CACIB/BOB

 


Leeuwarden 2009


Beste Jeugdreu: Forochel Banjoe


Results of: Leeuwarden '09

Judge: Mrs. R. Rübbelke (DE)
 
Males puppy class
Chicomy's Grand SlamL.M. Mekkes1VB, BOB Puppy
 
Males junior class
Louie From The Himalaya Hill'sL.G.C van Denderen2U
Forochel BanjoeR. Posthuma1U, JCAC
Desperado off Sandonkans HomeI.A. KimmelsAbsent
Liam off Sandokans HomeP.J. Tabak-Knoops3ZG
Eldorado from the Real WorldR. & D. HendrikseAbsent
 
Males intermediate class
Kutami Traveling ManP. Rasmussen & L. Kaufmann1U, Res.CAC/CACIB
Xanda Fly on The Wings of LoveG. Stam2U
 
Males open class
Dar Al Amra Xonos My ChoiceM.C.C. Neelen1U, CAC/CACIB/BOS
E'Jo-Bo Lowe v. HimalayaS.H.M van Tatenhove2U
Snow-Lions RdorjeP. Rasmussen & L. Kaufmann3U
 
Females junior class
June From The Himalaya Hill'sL.G.C van DenderenAbsent
Snow-Lion's Rosa MundiP. Rasmussen & L. Kaufmann1U, JCAC
Dar Al Amra AnnikaJ.H. Hams/Renkema2U
El Minja´s DolmaM. BoerAbsent
Tara v.d. Pacific ParadiseJ.M. Geraerts3ZG
 
Females intermediate class
Kji Tch'ung Tch'ung Diamyi-KyasmaG. Wezelmann2ZG
El Minja's Jawaharlal NehruS.H.M van Tatenhove1U, CAC/CACIB/BOB
 
Females open class
Nemmi Classy LadyJ.H. Hams/Renkema1U, Res.CAC/CACIB